Pracovní deska

Neohodnoceno
300 Kč / ks
Na dotaz

Také Vás už nebaví shánět rozutečené korálky? Pak právě pro vás bude užitečná tato pracovní deska, ta to deska je vhodná především na ketlování, ale mám v plánu vyrobit i desky pro tepání a podobně.

Deska je velká 40x40cm takže se pohodlně vejde na stůl, jsou v ní dva větší odedéníkové žlábky 17x8cm s náběhy na kratších stranách pro snazší vyndavání předmětů. Jsou vhodné například na nářadí nebo při práci se šmelcem.
Dále jsou zde vyhloubené čtyři důlky o průměru 6cm vhodné především na středně velké korálky a pět obdélníčku. opět s náběhy na kratších stranách, vhodné jsou například na karabinky, očka, drátky, háčky a td.

Deska je ručně vyřezávaná s nedokonalým opracováním prohlubní, jenž vytváří zajímavý vzhled  a umožňuje pohodlnější uchopení menších předmětů. Až se dostanu k dílně bude vytvořena i verze s klasickým hladkým opracováním.

Prohlubně jsou mořené pro barevné odlišení a vše je lakované lesklým bezbarvým lakem, vhodným pro natírání dětských hraček a pro styk s pokožkou, potravinami a pitnou vodou.

Foto je pouze ilustrativní

Kód Kód: 216
Jméno značky: Iseriny
Kategorie: pracovní pomůcky
Záruka: 2 roky